Author: p***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: amazing quality love it
Màu sắc: trắng
Price: 351.000₫
Original Price: 390.000₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Dust-Proof |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25041660229086231 |
Author: p***n
Date:
Review: amazing quality love it
Màu sắc: trắng
Author: n***9
Date:
Review: Very satisfied with this
Màu sắc: trắng
Author: 9***4
Date:
Review: Wooooopw it is very important
Màu sắc: trắng
Author: b***6
Date:
Review: Very good quality I like it
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm